Maandagmorgen 12 september heeft een zeer ernstig ongeval plaatsgevonden op de Langeweg bij Sint-Annaland. Hulpdiensten waren massaal ter plaatse. Vanwege de afhandeling van het ongeval zal de weg voorlopig afgesloten blijven. Ook de Rotterdamse traumahelikopter werd opgeroepen voor het ongeval.

Het ongeval gebeurde ter hoogte van een glastuinbouwbedrijf. Een personenauto kwam door nog onbekende oorzaak in de sloot terecht. Wat er precies is voorgevallen is onduidelijk.
Ook Team Collegiale Opvang (TCO-team) van de brandweer is ingeschakeld.

Update:
De man die zeer ernstig gewond raakte is overleden. Zo laat een politiewoordvoerder desgevraagd weten. Agenten stellen ter plaatse een uitgebreid onderzoek in naar de toedracht.

Het slachtoffer is een 54-jarige man uit Scherpenisse. Hij kwam door onbekende oorzaak ondersteboven met zijn auto in de sloot terecht na een eenzijdig ongeval. Ondanks de inspanningen van de hulpdiensten is hij ter plaatse overleden.

Vorig artikelVrijwilligersavond Gemeente Tholen 2022
Volgend artikelDHL bezorgbus beschadigd bij ongeval Sint Philipsland

Laat een reactie achter

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in