Home Nieuws Geen subsidie voor Zeeuws Orkest

Geen subsidie voor Zeeuws Orkest

667
0

Het Zeeuws Orkest wil in iedere Zeeuwse gemeente een concert geven.

Zo ook in de Gemeente Tholen maar omdat zei niet een geschikte locatie konden vinden binnen onze gemeente zijn ze uitgeweken naar de Gertrudiskerk in Bergen op Zoom en vroeg bij de gemeente een subsidie bijdrage van 2500 euro aan.

De Gemeente heeft de aanvraag afgewezen. Omdat de gemeente niet gelooft dat een concert in Bergen op Zoom meer bezoekers trekt dan op andere locaties zoals het Zeeuws Orkest dat veronderstelt. De gemeente vraagt zich wel af waarom het Zeeuws Orkest geen geschikte locatie kon vinden in onze gemeente. Wethouder Hommel wil wel met het orkest in gesprek gaan.

 

Laat een reactie achter

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

10 − 2 =