Home Nieuws Één persoon besmet in Sint Annaland

Één persoon besmet in Sint Annaland

641
0

Sinds 29 maart  zijn in Zeeland tien mensen positief getest op het coronavirus. Het betreft in onze gemeente één inwoner uit Sint Annaland Daarmee komt het totaal aantal positief geteste mensen in onze gemeente op 37.

Het werkelijke aantal besmettingen met het nieuwe coronavirus ligt hoger dan het aantal dat hier genoemd wordt. Dit komt doordat niet iedereen met een mogelijke besmetting getest wordt, maar vooral patiënten die zo ziek zijn dat ze in het ziekenhuis opgenomen worden en zorgverleners. Het testbeleid is aangepast om vooral kwetsbare mensen beter te kunnen vinden en op tijd te kunnen behandelen.

Laat een reactie achter

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

twee × vier =