,,Verhalen van anderen doen je beseffen dat het leven of de wereld er anders uit kan zien dan waar je zelf in leeft of opgroeit’’. In ons dorp hebben we zo’n verhaal, het verhaal van de drie Britse militairen die hun leven gaven voor onze vrijheid.
Maandagmiddag vond in besloten kring een herdenkingsplechtigheid plaats bij de drie graven en het monument. Bij die plechtigheid werd namens Dorpsgemeenschap Sint-Annaland een krans gelegd door Arie Weijler en Niels van Oudenaarde. Het Taptoe-signaal, het Wilhelmus en passende koraalmuziek werden verzorgd door twee muzikanten van Koninklijke Fanfare Accelerando: Jirsca Vroegop en Imanda van Vossen.
Bij het monument staan, naast de bloemen en kransen die zijn neergelegd, bijna 3.000 tulpen. Het monument is door het Nationaal Comité 4 en 5 mei geselecteerd voor de actie ‘Bloemen voor 4 mei’. In heel Nederland zijn 75 locaties, van de in totaal 4.000, voorzien van tulpen.
Bron:Facebook Dorpsgemeenschap Sint Annaland