Home Nieuws Bestelbusje in de sloot bij eenzijdig ongeval op de Tholenseweg

Bestelbusje in de sloot bij eenzijdig ongeval op de Tholenseweg

1512
0


Langs de Tholenseweg is dinsdagavond 7 november een bestelbusje in de sloot terecht gekomen bij een eenzijdig verkeersongeval. Omdat niet duidelijk was of de bestuurder bekneld zat, kwam ook de brandweer met spoed ter plaatse. Ambulancepersoneel heeft één persoon onderzocht. Een bergingsbedrijf zal het voertuig uit de sloot takelen en afvoeren.

Het ongeval gebeurde omstreeks 18:30 uur net na de kruising met de Sint Ignatiusdijk. De bestuurder, komende uit de richting van Halsteren, kwam door onbekende oorzaak in de sloot aan de andere kant van de weg terecht. Agenten hebben van hem een verklaring opgenomen.

Gelukkig bleek er niemand bekneld te zitten waarop de brandweer al vrij snel retour kon. Verkeer kon om beurten langs het ongeval passeren.

Laat een reactie achter

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in