8 nieuwe besmetting in onze gemeente

Sinds 28 maart zijn in Zeeland twintig mensen positief getest op het Coronavirus. Het betreft in onze gemeente twee inwoners uit Sint Maartensdijk, drie uit Sint Philipsland en drie uit Tholen.
Daarmee komt het totaal aantal positief geteste mensen in onze gemeente op 36.

Het werkelijke aantal besmettingen met het nieuwe coronavirus ligt hoger dan het aantal dat hier genoemd wordt. Dit komt doordat niet iedereen met een mogelijke besmetting getest wordt, maar vooral patiënten die zo ziek zijn dat ze in het ziekenhuis opgenomen worden en zorgverleners. Het testbeleid is aangepast om vooral kwetsbare mensen beter te kunnen vinden en op tijd te kunnen behandelen

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

een × drie =