Home Nieuws 4 nieuwe besmettingen in Tholen en Sint Annaland

4 nieuwe besmettingen in Tholen en Sint Annaland

835
0

Sinds 30 maart  zijn in Zeeland vijftien mensen positief getest op het coronavirus. Het betreft in onze gemeente twee  inwoners uit Sint-Annaland en twee uit Tholen. Hiermee komt het totaal aantal positief geteste mensen in onze gemeente op 41.

Het werkelijke aantal besmettingen met het nieuwe coronavirus ligt hoger dan het aantal dat hier genoemd wordt. Dit komt doordat niet iedereen met een mogelijke besmetting getest wordt, maar vooral patiënten die zo ziek zijn dat ze in het ziekenhuis worden opgenomen en zorgverleners. Het testbeleid is aangepast om vooral kwetsbare mensen beter te kunnen vinden en hen op tijd te kunnen behandelen.

Laat een reactie achter

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

zeventien − dertien =