Home Corona 13 nieuwe Corona patiënten en 1 overleden

13 nieuwe Corona patiënten en 1 overleden

1032
0

In Zeeland zijn dertien nieuwe  patiënten positief getest op het Coronavirus. Het betreft personen uit Aardenburg, Grijpskerke, Middelburg, Poortvliet, Sint-Annaland, Tholen, Veere, Vlissingen, Zierikzee en Zuiddorpe, dit is na laboratoriumonderzoek vastgesteld. Er zijn nu 50 bevestigde besmettingen met het Coronavirus in Zeeland waarvan één patiënt, woonachtig binnen in de gemeente Tholen, inmiddels is overleden.

Burgemeester Ger van de Velde- de Wilde: “Vandaag heb ik het droevige bericht ontvangen dat een inwoner van onze gemeente is overleden aan de gevolgen van het Coronavirus. Het gaat om het eerste dodelijke slachtoffer binnen onze gemeentegrenzen. Ik wens de nabestaanden en betrokkenen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Ik doe nogmaals de oproep aan alle inwoners om te zien naar elkaar en vooral onze kwetsbare inwoners niet uit het oog te verliezen. Volg de opgelegde maatregelen en adviezen op, wees alert op uw gezondheid. Niet alleen voor uzelf maar ook voor anderen. Samen staan we sterk.” Om privacyredenen  doet de gemeente geen mededelingen over de leeftijd of woonplaats van het slachtoffer.

 

Laat een reactie achter

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in