Maandag
Vermiste duiksters Zeelandbrug weer terecht
Geplaatst op: Maandag 09 april 2012
Op de Oosterschelde in de buurt van de Zeelandbrug in Zierikzee is maandagmiddag urenlang gezocht naar twee vermiste Belgische duiksters. De vrouwen waren aan het eind van de ochtend het water ingegaan. Omdat ze al lange tijd niet meer waren gezien begon er rond 13.30 uur een grote zoekactie met duikteams en een helikopter. Ook Thoolse brandweerduikers verleenden assistentie. Hulpverleners vonden tijdens de zoektocht een duikballon, maar aan de ballon zat niemand vast. Rond 16.30 uur werd duidelijk dat de duiksters opgepikt waren door een boot. Ze verkeerden in goede gezondheid.
Dit is de zoveelste keer dat de hulpdiensten moeten uitrukken voor duikers.
Alle kosten verhalen op de duikers, desnoods op de nabestaanden.
hoe vaak is dit al gebeurd nu loop het goed af gelukkig maar die duikers moeten goed gewaarschuwd worde vooraf zoniet kosten duikers
Duikers geven nergens om, hoe vaak we op Sint - Annaland wel niet zien dat ze midden in de vaargeul opdoemen. Voor hetzelfde geld ga je er recht overheen en wie zijn schuld is het dan? Ook zijn het vaak belgische duikers welke niet meebetalen aan onze hulpdiensten.
SCHANDALIG!!!!
gaan we hier ons echt druk maken om de kosten?
het is nu eenmaal een sport en elke sport heeft z'n risico's.
ik denk dat alle kosten voor het behandelen van voetbalblessures meer kosten dan die zoekacties naar duikers.
kosten verhalen op nabestaanden??
laten we vooral blij zijn dat er in deze kwestie geen nabestaanden zijn. het wordt tijd dat we weer eens meeleven gaan voelen met onze medemens ipv allemaal onze zorg uitspreken over ons eigen hachje.
Kijk eens op you tube, de duikers die in st-annaland duiken, zetten er zelfs filmpjes op, duik vanuit St-Annaland op volle stroming. Moest niet mogen. Er zou een duikvergunning per dag moeten komen, kan al het onderhoud, duiktrappen, parkeerplaatsen, vuil opruimen hiervan betaald kunnen worden.
Hordes Belgen komen met eigen BBQ en kratje bier hier duiken.
